POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA PRZEZ STARSZAKI

Chociaż słońce jasno świeci, Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas, Teraz wakacje czekają nas.

23 i 24 czerwca w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania przedszkola przez dzieci z grupy „KRASNOLUDKI” oraz „MYSZKI”.
Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, szybko minęło, aż nadszedł czas pożegnania.
W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice.

Były wiersze i piosenki i wspaniały taniec. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne.
Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki oraz gratulacje i życzenia dla przedszkolaków.
Po występach wszystkie 6 -latki otrzymały pamiątkowe medale, dyplomy oraz upominki książkowe.
Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a także bezpiecznych i radosnych wakacji.

Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :

Jeśli tęsknota mnie ogarnie,
Kiedy już będę uczniem w szkole –
To znajdę wyjście,
Wiem, co zrobię:
Przyjdę odwiedzić swoje przedszkole...

Relacja 2021-07-30, 13:13 | autor: Przedszkole Rzekuń