Żegnamy absolwentów przedszkola

Kolejna grupa naszych wychowanków wyruszyła w dalszą drogę. Jak zawsze były to dla nas bardzo ważne i wzruszające chwile. W tym roku szkolnym pożegnanie odbyło się w dwóch grupach w dniach 25-26 czerwca. Grupa ,,Misiów” swój program artystyczny rozpoczęła polonezem, zaś grupa ,,Jeżyków” wprowadziła wszystkich w wakacyjny nastrój radosnym tańcem. Absolwenci żegnali się z przedszkolem śpiewając piosenki i recytując przygotowane odpowiednio na tę okazję wiersze, wspominające czas spędzony w przedszkolu. Nie zabrakło gorących podziękowań wychowanków dla Pani Dyrektor, nauczycieli, pracowników przedszkola, którzy wkładali serce w swoją codzienną pracę. Ponadto dzieci po raz ostatni przyjęły życzenia od swoich wychowawczyń oraz od Pani Dyrektor. Nauczycielki podziękowały również rodzicom za ich zaangażowanie w życie przedszkola, życzliwość i współpracę.
Relacja 2015-06-29, 13:47 | autor: Przedszkole Rzekuń