II Międzyprzedszkolny konkurs recytatorski „Malowanie słowem"

W dn. 24 kwietnia 2015r. w naszym przedszkolu odbył się II Międzyprzedszkolny konkurs recytatorski „Malowanie słowem".
Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i punktów przedszkolnych z terenu Gminy Rzekuń .
W konkursie udział wzięło czternaścioro recytatorów. Dzieci recytowały wiersz dowolny ,wybranego polskiego poety, wspomagając się rekwizytami, stosowną mimiką, odpowiednią modulacją głosu, a czasami nawet uzasadnionym strojem.
Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania. Podczas burzliwych obrad dokonano oceny naszych artystów, a także wyłoniono zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych.
Dzieci 3-4letnie
I miejsce- Patrycja Gumkowska –Przedszkole Samorządowe w Rzekuniu
II miejsce – Nikodem Wierzbowski –Punkt Przedszkolny w Drwęczy
III miejsce –Wiktor Mierzejewski- Punkt Przedszkolny w Ołdakach
Dzieci 5-6letnie
I miejsce- Amelia Drabot- Oddział Przedszkolny w Borawem
II miejsce- Marcel Dziełak – Oddział Przedszkolny w Dzbeninie
III miejsce – Małgorzata Siekierska – Przedszkole Samorządowe w Rzekuniu
Nagrodę Dyrektora Przedszkola przyznano Julii Wasilewskiej z Przedszkola Samorządowego w Rzekuniu
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.
Relacja 2015-05-03, 22:05 | autor: Przedszkole Rzekuń