Mikołaj w naszym przedszkolu

W piątek, 4 grudnia, w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość - Święty Mikołaj! Tego dnia wszystkie dzieci już od rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały "Mikołajowych dzwoneczków". Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Nasz gość odwiedził wszystkie grupy. Dzieci podczas spotkania opowiadały mu o zabawach w przedszkolu i zadawały mnóstwo pytań. Każda grupa przygotowała i zaśpiewała Mikołajowi piosenkę oraz wręczyła piękne laurki w podziękowaniu za przybycie. Nie zabrakło też tańców i zabaw do których przedszkolaki zachęciły naszego gościa. Po wspaniale spędzonym czasie Mikołaj poinformował dzieci, że jego elfy ukryły w przedszkolu prezenty. Poszukiwanie ich sprawiło wszystkim wiele radości. To był dzień pełen wrażeń, który na długo zostanie w pamięci naszych przedszkolaków.
Relacja 2020-12-14, 11:49 | autor: Przedszkole Rzekuń