Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Relacje

11 listopada – Przedszkolny Dzień Niepodległości

We wtorek, 10 listopada uczciliśmy w naszym przedszkolu Narodowe Święto Niepodległości.
O godzinie 11:11 wspólnie odśpiewaliśmy „Mazurka Dąbrowskiego” biorąc udział w kolejnej edycji akcji MEN „Szkoła do hymnu”.
Ten uroczysty dzień był również doskonałą okazją do zadeklamowania Katechizmu Polskiego Dziecka, którego wszystkie dzieci uczyły się pilnie pod okiem swoich pań. Uroczystości przewodniczyła grupa straszaków – „Krasnoludki”, która słowami piosenki uświadomiła społeczności przedszkolnej co to jest „NIEPODLEGŁOŚĆ”.
W tym tygodniu na zajęciach dominowała tematyka patriotyczna, a na tablicach wszystkich grup pojawiły się piękne prace plastyczne nawiązujące do tematu. Mimo trudnej sytuacji, udało nam się godnie uczcić to ważne dla każdego Polaka święto.
Relacja 2020-11-29, 22:26 | autor: Przedszkole Rzekuń
Przedszkolowo.pl logo