Teatrzyk pt. "Co w trawie piszczy

Dnia 29.01.2020 r. nasze przedszkole odwiedził Teatr EDU-ARTIS w ramach współpracy Przedszkola z Gminną Biblioteką Publiczną w Rzekuniu . Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały spektakl pt. ,,Co w trawie piszczy”, którego głównymi bohaterami były postacie z bajki – Pszczółka Maja, Gucio i Filip. Kolorowe przebrania aktorów wprowadziły dzieci w prawdziwy zachwyt. Przedszkolaki miały okazję pomóc Mai i Guciowi w zakładaniu polnej biblioteki. Zadaniem dzieci było zapisanie na kwiatach tytułów swoich ulubionych bajek. Nie zabrakło zabaw ruchowych, tańca z Pszczółką Mają oraz wspólnego śpiewania piosenek. Wszyscy widzowie byli bardzo podekscytowani i zadowoleni, radość dzieci była tak ogromna, że uśmiech nie znikał z ich twarzy. Ten dzień na pewno długo będzie gościł w pamięci naszych przedszkolaków.
Relacja 2020-02-03, 01:42 | autor: Przedszkole Rzekuń