MISIE - pasowanie na przedszkolaka

W dniu 25 listopada 2019 roku nasze Misie zostały pasowanie na przedszkolaka. Był to ważny debiut dla dzieci ,które w tym roku po raz pierwszy przyszły do naszego przedszkola. Misie w części artystycznej zaprezentowały swoje umiejętności mówiąc wierszyki i śpiewając piosenki. Jednak żeby zostać przedszkolakiem , musiały zdać swój pierwszy egzamin ,a egzaminującym był nie kto inny jak duży Pluszowy Miś .Oczywiście egzamin zdały wzorowo otrzymując gromkie brawa od rodziców. Po złożeniu przyrzeczenia przedszkolaki zostały pasowane przez Panią Dyrektor i tym samym stały się członkami dumnej społeczności przedszkolnej. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal oraz dyplom .
Wszystkim dzieciom życzymy uśmiechu na twarzy i aby każdy dzień w przedszkolu był dniem pełnym radości i zabawy.
Relacja 2019-12-02, 18:40 | autor: Przedszkole Rzekuń