Rozpoczęcie roku przedszkolnego 2019/2020

Drodzy Rodzice!

Oficjalne rozpoczęcie roku przedszkolnego w naszym przedszkolu odbędzie się dnia 02 września 2019 roku (poniedziałek) o godz. 9:00.

Zapraszamy Rodziców na salę widowiskową, gdzie Pani Dyrektor zapozna Państwa z organizacją pracy placówki w roku szkolnym 2019/2020.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci i komfort Rodziców, w dniu rozpoczęcia nie będzie spotkania z nauczycielami w grupach.

Na spotkanie Rodziców i wychowawców poszczególnych grup zapraszamy w środę 04 września 2019 roku o godz. 17:00 w salach poszczególnych grup.

Bardzo prosimy o przybycie na to pierwsze spotkanie z Rodzicami, gdyż chcemy, abyście Państwo dowiedzieli się jak najwięcej o organizacji pracy w grupie oraz dopełnili wszelkich formalności dotyczących pobytu dziecka w placówce.
Komunikat 2019-08-27, 12:49 | autor: Przedszkole Rzekuń