"Rybki" żegnają przedszkole

19 czerwca 2019 r. nastąpił uroczysty dzień w naszej Rybkowej społeczności - zakończenie roku. Zakończenie roku przedszkolnego to jedna z ważniejszych chwil w życiu każdego młodego człowieka. Dla jednych ta chwila oznacza po prostu wakacje, jednak są również przedszkolaki, dla których zakończenie roku oznacza pożegnanie z przedszkolem, a co za tym idzie, rychłe przywitanie ze szkołą. Od 1 września 2019r. naukę w szkole rozpoczną wszystkie "Rybki".
Uroczystość rozpoczęliśmy jak na prawdziwych absolwentów przystało od poloneza, następnie dzieci recytowały wzruszające wierszyki, śpiewały piosenki o ,,Ukochanym Przedszkolu”. Po programie artystycznym przyszła pora na podziękowania i wzruszający moment wręczenia dzieciom statuetek Absolwenta Przedszkola Samorządowego w Rzekuniu.
Dziękujemy Wam drodzy Rodzice za zaufanie jakim nas obdarzyliście, posyłając do nas swój najcenniejszy skarb, za owocną współpracę, bardzo ciepłą atmosferę na każdym zebraniu i poza nim, za angażowanie się w życie przedszkola i grupy, za uśmiech i wsparcie, za to że byliście z nami.
Absolwentom życzymy sukcesów i nowych przyjaźni.
Niech w dalszej edukacji nadal towarzyszy Wam: zabawa, uśmiech i radość z osiągania nawet najmniejszych sukcesów.
Wszystkim życzymy szalonych wakacyjnych przygód.
Relacja 2019-07-01, 15:30 | autor: Przedszkole Rzekuń