Dzień Rodziny u "Rybek "

Jak co roku, przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. Dnia 7 czerwca 2019r. wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet.
Po wspaniałych występach w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne przyszedł czas na trochę humoru. Przedszkolaki wcielając się w role, w zabawny sposób przedstawiły "Historię Mamy i Taty". Rzecz się działa w dyskotece, głośno strasznie było , właśnie wtedy przy muzyce mocno zaiskrzyło...
Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie przygotowane prezenty oraz zaprosiły na drugą część spotkania, jakim były zajęcia plastyczne w grupach. Celem zajęć było przygotowanie zadania konkursowego - gry planszowej promującej zdrowy styl życia i utrwalającej wiadomości na temat Piramidy Zdrowego Żywienia (realizacja wiosennej edycji projektu "Zdrowo jem ,więcej wiem").
Atmosfera tej uroczystości była bardzo radosna a sama uroczystość kończyła się słodkim buziakiem dzieci dla Rodziców i zostaniem dzieci w przedszkolu na Zieloną Nockę - czyli nocowanie dzieci w przedszkolu.
Wszystkim bardzo dziękujemy za mile spędzony czas i dobrą zabawę!
Relacja 2019-07-01, 15:22 | autor: Przedszkole Rzekuń