KONKURS FOTOGRAFICZNY „MÓJ REGION W OBIEKTYWIE”

Czas składania prac konkursowych „MÓJ REGION W OBIEKTYWIE” dobiegł końca. W czwartek 16 maja zebrało się jury konkursowe w składzie: Natalia Kubeł- fotograf, Edyta Morawska - nauczyciel Szkoły Podstawowej w Rzekuniu oraz Danuta Dąbrowska Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Rzekuniu.

Zebrane prace zachwycały komisję; ukazywały one piękno naszej Kurpiowszczyzny. Na zdjęciach mogliśmy zobaczyć architekturę kurpiowską, rzeźbę oraz przyrodę. Komisja zdecydowała o nagrodzeniu każdej pracy i nadaniu autorowi tytułu:
Julia Czerepska – gr. Słoneczka tytuł – „Obserwator Folkloru”
Tymon Majewski – gr. Kotki tytuł – „Mały Przyrodnik”
Wiktoria Czerepska – gr. Kotki – „Na Kurpiowską Nutę”
Lena Szczubełek – gr. Żabki – „Przyrodnik Kurpiowski”
Lena Krupińska – gr. Żabki – „Zabudowania Kurpiowskie”
Łucja Marcińczyk – gr. Rybki – „Poszukiwacz Folkloru”
Anna Siennicka – gr. Rybki – „Architektura Kurpiowska”

W piątek 17 maja nastąpiło rozdanie nagród i dyplomów. Dzieci zostały nagrodzone przez Radę Rodziców Przedszkola Samorządowego w Rzekuniu oraz sponsorów:
SPOŁECZNEGO STOWARZYSZENIA PRASOZNAWCZEGO „STOPKA” IM. S. ZAGÓRSKIEGO W ŁOMŻY
ANNĘ CEBEREK – KURPIOWSKĄ TWÓRCZYNIĘ LUDOWĄ
MELVIT S.A.
MUZEUM KULTURY KURPIOWSKIEJ W OSTROŁĘCE
YES! SZKOŁĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Serdecznie dziękujemy za udział małym artystom! Rosną nam młodzi obserwatorzy i poszukiwacze Folkloru. Zachęcamy do obejrzenia prac w holu naszego przedszkola. Dziękujemy również sponsorom za wspaniałe nagrody, sprawiły radość dzieciom i rodzicom zachęcając do obserwacji naszego pięknego regionu.

Relacja 2019-05-27, 23:04 | autor: Przedszkole Rzekuń