Manufaktura Cukierków - Warszawa

13 maja 2019 roku nasze przedszkolaki z najstarszych grup to jest Rybek i Żabek pojechały na wycieczkę do Warszawy.
Pierwszym punktem wycieczki była Manufaktura Cukierków Cukier Lukier gdzie dzieci poznały proces produkcyjny cukierków i same mogły stworzyć pysznego lizaka .Po słodkich doznaniach pojechaliśmy do Zoo .Przemierzając alejki ogrodu, dzieci miały okazję zobaczyć wspaniałe zwierzęta o których tylko słyszały ,poznając ciekawostki na ich temat.
Głodni pojechaliśmy na smaczny obiad do restauracji Literatka mieszczącej się na Starym Mieście.
Ostatnim punktem wycieczki była przejażdżka wagonikami kolejki po uliczkach Starego Miasta w towarzystwie przewodnika.
Wróciliśmy do domu pełni wrażeń ,długo opowiadając o wspaniałej przedszkolnej wycieczce.
Relacja 2019-05-16, 22:04 | autor: Przedszkole Rzekuń