Dzień Babci i Dziadka w grupie ,,Kotki”

19 lutego gościliśmy w przedszkolu wyjątkowych gości. To Babcie i Dziadkowie naszych wychowanków z grupy ,,Kotki”. Szczęśliwe i rozpromienione twarze gości po raz kolejny ukazały nam jak ważne są takie spotkania i wspólne spędzone chwile z wnukami. Dzieci chcąc wyrazić swą wdzięczność za czas, serce i dobre słowo przygotowały pod okiem nauczycielek przedstawienie pt. ,,Co się stało z jasełkami?”. Wspaniałym występem zrobiły niezwykłą niespodziankę swoim najbliższym. Świetnie zagrały wcielając się w swoje role, tańczyły, śpiewały piosenki. Nie zabrakło życzeń z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz głośnego ,,Sto lat!”. Po części artystycznej dzieci wręczyły swoim bliskim wyjątkowe kalendarze, które mają odliczać tylko same szczęśliwe, radosne i pełne ciepła dni. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. To było bardzo miłe i wzruszające spotkanie. Dziękujemy!
Relacja 2019-02-26, 21:28 | autor: Przedszkole Rzekuń