Spotkanie z babcią i dziadkiem w grupie "Krasnoludków"

Mimo, że styczeń jest miesiącem zimowym, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.
W grupie Krasnoludków ta wspaniała uroczystość odbyła się we wtorek 22 stycznia 2019 r.
Licznie przybyli goście z ogromną radością oraz łezką wzruszenia obejrzeli program artystyczny w wykonaniu dzieci. Wszystkie babcie i dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to aby wierszem tańcem i piosenką wyrazić im swoją miłość.
Po występie, nagrodzonym oczywiście wielkimi oklaskami, przedszkolaki wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki a następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.
Mamy nadzieję, że ten dzień, pełen uśmiechów, wzruszeń i radości, na długo pozostanie w pamięci zarówno dziadków jak i ich wnuków.
Wszystkim babciom, wszystkim dziadkom życzymy zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień oraz dużo radości! 
Relacja 2019-02-05, 10:52 | autor: Przedszkole Rzekuń