Babciu, Dziadku - KOCHAMY WAS - Rybki świętują z Babcią i Dziadkiem

21 i 22 styczeń to dni kiedy Babcia i Dziadek obchodzą swoje święto. Właśnie z tej okazji pragniemy wszystkim seniorom złożyć najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia, pogodnych dni i spokojnych nocy, dużo radości i uśmiechu na co dzień.
Również Rybki z tej zacnej okazji, zaprosiły do przedszkola swoje kochane Babcie i Dziadków.
Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To było wyjątkowe spotkanie, pełne uśmiechu, radości i dumy.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki. Dziękujemy !!!
Relacja 2019-01-29, 23:06 | autor: Przedszkole Rzekuń