SPOTKANIE Z BABCIĄ I DZIADKIEM W GRUPIE SŁONECZEK

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego z okazji ich święta dzieci z grupy „Słoneczka” wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie.

W czwartek 24 stycznia dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Na koniec wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki. Po części artystycznej maluszki bawiły się z dziadkiem i babcią przy muzyce. Były zabawy z chustkami, wspólne ćwiczenia i rozpoznawanie pociech po głosie. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Relacja 2019-01-24, 21:23 | autor: Przedszkole Rzekuń