Jasełka w grupie "Słoneczek"

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas – a ich atmosferę daje się odczuć również w naszym przedszkolu. We wtorek 18 grudnia dzieci z grupy „Słoneczka” sprawiły radość swoim bliskim – przedstawieniem pt. „Anielskie jasełka”. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastorałki i wspaniale recytowały przygotowane wierszyki. Do szopki przybyli też pastuszkowie oraz królowie, którzy przynieśli Dzieciątku dary. Całej tej uroczystości towarzyszyła przepiękna gama kolęd i pastorałek różnych wykonawców. Na koniec wręczono upominki przygotowane przez dzieci dla rodziców.
Dzieciom składamy gratulacje za piękny występ i odwagę.
WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
Relacja 2018-12-19, 00:27 | autor: Przedszkole Rzekuń