„Co się stało z jasełkami” – spotkanie bożonarodzeniowe w grupie KOTKI

8 grudnia 2018r. w naszym przedszkolu gościliśmy najbliższą rodzinę dzieci z grupy ,,Kotki”. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przedszkolaki przygotowały wyjątkowe przedstawienie pt. ,,Co się stało z jasełkami?”. Dzieci w pięknych strojach oraz odświętnej scenografii przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus w nieco innej, bajkowej wersji. Przy żłóbku Jezusa oprócz Maryi i Józefa pojawiły się aniołki, krasnoludki, trzy świnki, Baba Jaga, osiołek oraz … diabełki. Wszystkie dzieci wcieliły się w wyznaczone role, wygłaszały swoje kwestie, śpiewały oraz tańczyły. Niespodzianką dla rodziców był też zaprezentowały ,,Taniec świateł”. Po chwilach wzruszeń, kiedy mogliśmy podziwiać dzieci w roli aktorów, nadszedł czas na kolejną atrakcję spotkania – warsztaty. Przedszkolaki z rodzicami oraz rodzeństwem wykonały świąteczne skrzaty. Wszyscy bawili się świetnie, a kreatywności nikomu nie brakowało! Dzieciom składamy gratulacje za piękny występ, a rodzicom za wspólnie spędzone chwile. Życzymy wszystkim spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
Relacja 2018-12-16, 21:10 | autor: Przedszkole Rzekuń