PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - GRUPA „SŁONECZKA”

Dzień 28 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 letnich z grupy „Słoneczka” i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyk, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej, dzieci złożyły obietnicę: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania oraz mały upominek. Teraz dzieci z dumą mogą powiedzieć – Mamo, tato – jestem prawdziwym przedszkolakiem!
Relacja 2018-11-29, 21:56 | autor: Przedszkole Rzekuń