Wernisaż "Przyroda w obiektywie"

Serdecznie zapraszamy do udziału w wernisażu.
Chcielibyśmy, abyście wcielili się w rolę przyrodnika, obserwatora i człowieka, który zachwyca się pięknem przyrody.
Na pewno jest tu takich wiele!

Zadaniem miłośnika przyrody jest uchwycenie jej piękna na zdjęciu. Mogą to być krajobrazy, zwierzęta lub małe elementy świata przyrodniczego. Prosimy, aby zdjęcia nie były przerabiane żadnym programem ani nie miały dodatkowych ozdobników ( np. ramek).

Zdjęcie powinno być przesłane na adres przyroda.rzekun@wp.pl w pliku o formacie jpg z informacją: imię i nazwisko artysty (dziecko+rodzic) oraz grupa do której należy dziecko (umieszczone w jednym e-mailu) do dnia 1.12.2017r.
Prace będzie można podziwiać w holu naszego przedszkola, gdzie będą wspaniałą ozdobą naszego korytarza i zaświadczą o szacunku przedszkolaków do przyrody oraz otaczającego świata.

Serdecznie zapraszamy!
Osoba kontaktowa:
Magdalena Rostkowska (grupa Kotki i Żabki)
Paulina Olkowska ( grupa Żabki )
Konkurs trwał do: 2017-12-01, 00:00
Konkurs 2017-09-21, 19:06 | autor: Przedszkole Rzekuń